Współpraca- Producenci

Mannesmann DEMAG


Mannesmann DEMAG to firma z Niemiec z długą tradycją, zajmująca się  technologią sprężonego powietrza. To ponad 100 lat wiedzy na temat narzędzi pneumatycznych i silników sprężonego powietrza. Poczuje to każdy, gdy tylko zobaczy pracę robota z jednym z precyzyjnych wrzecion ze stali nierdzewnej. Marka zbudowała tę wiedzę, dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom. To jedyny sposób na profesjonalną jakość, którą trudno jest skopiować.
Urządzenia sprężonego powietrza Mannesmann DEMAG są produkowane w prawie 100% w Szwabii, kraju wynalazców i myślicieli. Od sprzedaży do produkcji, wszystkie działy pracują pod jednym dachem w centrali w Stuttgarcie.

Nederman

Firma Nederman ma długą historię. Założona w roku 1944 przez Philipa Nedermana, firma stała się pionierem w opracowaniu rozwiązań do kontroli zanieczyszczenia powietrza w zakładach produkcyjnych, ochrony zdrowia pracowników oraz poprawy warunków panujących w miejscach pracy. Firma Nederman kontynuowała opracowywanie produktów i systemów do tworzenia bezpiecznego, czystego i wydajnego środowiska pracy. Dziś oferuje najbardziej kompleksowy na rynku asortyment produktów i usług do ochrony ludzi, planety i produktów przed szkodliwym wpływem procesów przemysłowych.

Firma oferuje produkty  i rozwiązania z zakresu filtrowentylacji przemysłowej, które spełniają wysokie oczekiwania odnośnie do jakości i dochodowości. Misją firmy jest ochrona ludzi, planety i produktów przed szkodliwym wpływem procesów przemysłowych. W ten sposób przyczynia się do zwiększenia wydajności i ekologiczności produkcji oraz tworzenia bezpieczniejszych warunków pracy.

Schneider Airsystems

Atutem firmy jest rozwój ukierunkowany na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań systemów sprężonego powietrza, sprężarek śrubowych, sprężarek tłokowych, systemów dystrybucji i kondycjonowania sprężonego powietrza, a także wysoko wydajnych narzędzi pneumatycznych. Firma jest obecna na rynku od ponad 40 lat. Dzięki innowacyjnym technologiom, firma stara się być zawsze o krok jeśli chodzi o rozwiązania i jakość, przed konkurencyjnymi firmami.

Columbus McKINNON

Wiodący dostawca rozwiązań do transportu materiałów i urządzeń. Szeroka gama balanserów i wciągników. Balansery – czyli odciążniki do narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi, znajdują szerokie zastosowanie na stacjonarnych stanowiskach linii produkcyjnych. Balanser czyni pracę lżejszą i bezpieczniejszą. Zadaniem balansera jest równoważenie wagi podwieszonych narzędzi oraz umożliwienie manewrowania narzędziami w pionie.

0

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk

loader